Uyuşturucu krizine giren şahıs bir türlü ayıltılamadı

Mahalle sakinleri şahsı ayıltabilmek için üzerine su döküp yardımcı olmak istedi. Ancak uyuşturucu madde aldığı belirtilen şahıs bir türlü ayılamazken, her gün benzer manzaraları yaşamaktan sıkılan mahalle sakinleri yetkililerden yardım istedi.

İlginç olay Efeler İlçesi Ilıcabaşı Mahallesi’nde yaşandı. Mahallenin arka taraflarında uyuşturucu madde aldığı belirlenen 25 yaşlarındaki bir şahıs, Cennet Parkı önüne geldiğinde yol ortasında uyuşturucunun etkisi ile sızıp yere yığıldı. Araç trafiğine açık olan yerde yola yatan şahsı ayıltmak için uğraşan mahalle sakinleri bir türlü başarılı olmadı. Ayılıp daha güvenli bir bölgeye gideceği düşüncesi ile üzerine su dökülen şahıs bir türlü aldığı uyuşturucu maddenin etkisinden kurtulamayınca bir süre yol ortasında hiçbir şeyden habersiz şekilde yatıp kaldı.

Çevredeki vatandaşların ve özellikle çocukların şaşkın bakışları arasında uyuşturucu komasına giren şahsın ibretlik hali objektiflere bu şekilde yansıdı. Bazı vatandaşlar gencin durumunu acıyıp üzülürken, bazı vatandaşlar ise mahallenin adının sürekli uyuşturucu ile anılmasından ve mahallede uyuşturucu madde temin edilip içilmesinden dert yandı.

Bir önceki yazımız olan Kaymakam Sürücü, muhtarlarla buluştu başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir