Efeler Belediyesi’nden Kızılay’a 30 ünite kan bağışı

Kızılay Aydın Kan Bankası ekipleri, Efeler Belediyesi hizmet binası giriş katında stand açtı. Dr. Mustafa Cem Vatandaş, hemşireler Yunus Özarslantaş ve Ramazan İnce gün boyunca kan bağışçısı olmak isteyen belediye personeli ile yakından ilgilenerek kan bağışlarını topladı. Gün sonunda 30 ünite kan bağışı toplayan ekip, Efeler Belediyesi’ne duyarlılığından dolayı teşekkür etti.

Efeler Belediyesi’nin düzenli aralıklarla kan bağışına destek verdiğini ifade eden Dr. Mustafa Cem Vatandaş, Efeler Belediyesi personeli kan bağışı konusunda çok duyarlı. Belediye Başkan Yardımcımız Derya Tıkır beyfendi de kan bağışında bulundu. Kurum idarecileri ve personeline ilgilerinden dolayı teşekkür ediyoruz dedi.

BAĞIŞ DEĞİL, YARIŞ YAPIYORUZ

Efeler Belediyesi olarak her kan bağışı kampanyasında personelin adeta yarış içerisine girdiğini kaydeden Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, Kan, kaynağı insan olan bir madde olup, temini tamamen gönüllülük esasına dayanır. Hayati bir öneme sahip olan kan bağışı için Kızılay’a belediyemiz her zaman destek veriyor. Geçtiğimiz yıl Aydın’da en fazla bağış yapan kurum olmuştuk. Bu seferki bağışta da 30 ünite kan bağışı yapıldı şeklinde konuşarak belediye personeline teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Başkan Alıcık’ın Camiler ve Din Görevlileri Haftası kutlama mesajı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir