Ayyıldız Doğa Sporları Kulübü bisiklet yarışlarında Türkiye 3.’sü oldu

Etap Kapanış Puanlı Yol Yarışları” 27-29 Ekim 2017 tarihlerinde Antalya’da yapıldı. Türkiye Şampiyonası’na katılan Ayyıldız Doğa Sporları Kulübü Bisiklet Yol Yarış Takımı, master erkekler kategorisinde Türkiye 3.’sü oldu.

Ayyıldız Bisiklet Yol Yarışı Takımı üç ayrı kategoride yarışlara katıldı. Bülent Donkuş kaptanlığında , Ahmet Çoban, Öztürk Yağcı master erkek kategorisinde yarıştı ve Türkiye 3.’sü oldu. Ayyıldız Doğa Sporları Kulübü Bisiklet takımında yer alan Miraç Candan, Berat Candan, Mehmet Zavid Akkın ve Uğur Eken de diğer kategorilerde yarışan sporcular oldu.

Söke’ye Türkiye 3.lüğünü getiren Ayyıldız Doğa Sporları Kulübü, Bisiklet Yol Yarışı Takımının elde ettiği gururu Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran ve İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu ile paylaştı. Ayyıldız Doğa Sporları Kulübü Başkanı Adem Gümüşsu; “Takımız, çalışarak emekleri boşa çıkarmayıp Aydın’ın, Söke’nin ve bizlerin haklı gururu olmuştur” dedi.

Kulübün başarısından dolayı duydukları mutluluğu dile getiren Başkan Toyran ve Kaymakam Kurtbeyoğlu; başarılı faaliyetler ortaya koyan Ayyıldız Doğa Sporları Kulübü Başkanı Adem Gümüşsu ve kulüp sporcularını kutladılar.

Bir önceki yazımız olan AK Parti İl Başkanı Özmen’den CHP’li Tezcan’a kınama başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir