Ali Rıza Ertan Parkı çiçek açtı

Yeniden boyanan park, çiçeklendirilerek renkli bir görüntüye kavuşturuldu.

Efeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar doğrultusunda Girne Mahallesi’nde bulunan Ali Rıza Ertan Parkı yenilendi. Parkın içerisinde bulunan elektrik trafosu dekoratif olarak boyanıp kauçuklar yenilenerek, basket sahası, fitness aletleri ve banklar çeşitli renklere boyandı. Çiçeklendirme yapılan parkta bulunan bir çiçeklik ise süs havuzuna dönüştürüldü.

Efeler’deki tüm parkların periyodik olarak bakımının yapılarak, gerekli düzenlemelerin gerçekleştirildiğini ifade eden Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, Parklar, kentlerde vatandaşlarımızın nefes aldığı, oturup soluklandığı yerlerdir. Parklarımızı kentimize yakışır bir şekilde renklendirmeye ve çiçeklendirmeye devam ediyoruz. Köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde de uygun alan bulunması halinde yeni parklar yaparak halkımızın hizmetine açıyoruz. Halkımız tarafından memnuniyet ile karşılanan çalışmalarımız müdürlüğümüzün çalışma planı dahilinde devam edecektir dedi.

Bir önceki yazımız olan Belçika’da yaşayan gurbetçinin sınır tanımayan ‘Atatürk’ sevgisi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir