Çerçioğlu, Kuşadası’nda Çocuk Şenliği’ne katıldı

Kuşadası AVM Anfi Tiyatro’da gerçekleştirilen şenliğe katılan Başkan Çerçioğlu’na minikler ve veliler büyük ilgi gösterdi. Vatandaşların arasına oturarak programı izleyen Başkan Çerçioğlu miniklerin gösterisini ilgiyle takip etti. Kuşadası Şirinada Çocuk Akademisi tarafından düzenlenen Çocuk Şenliği’nde çocukların doyasıya eğlenmeleri için çeşitli aktiviteler gerçekleştirilirken, aynı zamanda kendi hünerlerini de sergileme fırsatı buldular. Büyükşehir Belediyesi Bandosu da 23 Nisan şenliğine ayrı bir renk kattı. Başkan Çerçioğlu Kuşadası’na gelerek geleceğin teminatı olan çocukların bayram sevinçlerine ortak olduğunu belirterek, “Gösterilen ilgi nedeniyle Kuşadası halkına çok teşekkür ediyorum. Tüm çocukların 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum” dedi.

– Çanakkale Sergisi’nin açılışını yaptı

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, 23 Nisan Şenliğinin yanı sıra Kuşadası Alışveriş Merkezi’nde düzenlenen Çanakkale 1915 Savaş Malzemeleri Müzesi’nin açılışına katıldı. Açılış kurdelesini kesen Başkan Çerçioğlu açılışın ardından Çanakkale tarihini yansıtan müzeyi vatandaşlarla birlikte gezdi.

Bir önceki yazımız olan Kuru meyve sektörü 1 milyar 350 milyon dolar ihracat hedefliyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir